Image
vega

Hotel Vega ***superior je umístěn na svazích pod Komoncem, na místě, kde si hosté užívají malebné a neporušené přírody bez městského hluku plnými doušky. Na místě, které bude tím nejlepším “základním táborem” pro Vaše cesty za relaxem a pohodou. Součástí hotelu je krytý bazén s celoročním provozem. Hotel Vega nabízí ubytování ve 3 apartmánech a 27 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky.

 

Doplňkové služby hotelu

Možnost bezplatné dopravy na luhačovické nádraží v den příjezdu a odjezdu hosta hotelovým vozidlem - nutná rezervace předem. Upozorňujeme hosty na možnost konání sobotních svatebních hostin v prostorách restaurace, čímž může být zvýšen hluk v této části hotelu.

 

Stravování

Obědy a večeře si hosté mohou vybrat ze široké nabídky jídel, polévek, předkrmů a moučníků podávané v hotelové restauraci. Standardně připravuje polopenze, které se skládají ze snídaně podávané formou švédského stolu a večeře, kterou lze vybrat ze tří menu.

 

Wellness služby

Klid a ticho jsou velmi důležité aspekty pro odpočinek a relaxaci. Tyto podmínky splňuje právě Hotel Vega, tudíž vytváří velmi vhodné prostředí k využití různých wellness služeb. Uvolníte tak svou mysl, tělo i duši. Nabídka wellness služeb slouží také ke zlepšení zdraví a tělesné kondice, přičemž výsledky mají dlouhodobý charakter.

Hotelové wellness centrum uvádí několik typů k relaxaci a odpočinku. Pro tyto účely Hotel Vega poskytuje klidné prostředí, kde s chutí uvolníte Vaše tělo i mysl. V rámci wellness služeb hotel nabízí tým masérů, areál s bazénem, whirlpoolem, saunou a soláriem. Nadšence přírody potěší okolní místa ke krásným procházkám. Míříte-li do hotelu s cílem odpočinku a zbavení se únavy či bolesti, vyzkoušejte některou z uvedených masáží. Nejenže si odpočinete, ale také vykonáte dobro pro své zdraví, lepší kondici a pozvednete si sebevědomí. V nabídce masáží najdete relaxační, aromaterapeutické, indické, havajské, thajské a japonské masáže i mnoho jiných.

Vychvalovaná indická masáž hlavy příjemně uklidňuje a hlavně účinně zbavuje stresu. V Indii slaví již čtyřtisíciletou tradici. Masáž je nejčastěji prováděna vsedě a bez použití krémů či olejíčků. Jejím neobyčejným účinkem je i podpora růstu vlasů a zlepšení jejich kvality. Zajímavý typ masáže vytváří japonská masáž Shia-tsu, v českém vyslovení Šiacu. Tato masáž se praktikuje pomocí prstů, dlaní, loktů a kolen, na základě protahování, kroužení, protřepávání, pohupování či proklepávání. Masáž účinkuje k navrácení zablokované energie na správná místa na těle, jejichž orgány tak mohou nadále správně fungovat.

Krom masáží wellness hotelové služby poskytují i různé zábaly, mezi nimiž je čokoládová masáž se zábalem, která zkrášluje pokožku, navozuje pozitivní náladu, odplavuje toxické látky a uvolňuje ztuhlé svaly nebo rašelinový zábal zad a šíje, zlepšující pružnost kůže i podkoží a snižující bolest pohybových aparátů.

 

Vybavení hotelu

recepce, restaurace, ravárna, letní terasa, výtah, dětský koutek, 3 konferenční salonky, zahrada hotelu, hlídané i nehlídané parkoviště

celkově je hotel nekuřácký!, částečný bezbariérový přistup, kompletní dětské vybavení (postýlka, strava, přebalovací pult, dětský koutek, dětské hřiště, animační letní program)

Wellness:

finská sauna, infrasauna, Whirlpool, Bazén, Solárium, Masáže, Rituály, Koupele, Inhalace, Zábaly

Sportovní areál:

tenis, beach volejbal, fotbalové hřiště, minigolf, putting green, vnitřní squashová hala, půjčovna horských kol, NordicWalking holí, stolní tenis, šipky, stolní fotbálek, dětský venkovní areál, fitness

Vybavení pokoje:

Dvoulůžkové pokoje jsou tvořeny ložnicí, koupelnou, samostatným WC, předsíní a lodžií (v některých případech balkonem a terasou).

Apartmány mají navíc obývací pokoj, ve kterém je sedací souprava s rozkládací pohovkou, pracovní a konferenční stůl.
Koupelna s vanou a sprchou, samostatné WC, fén, Telefon, Televizor, Satelit, Trezor, WiFi, Lednice

Všechny pokoje jsou nově klimatizované.

Fotogalerie z prostředí hotelu Vega

phoca_thumb_l_vega_hotel_01
phoca_thumb_l_vega_hotel_02
phoca_thumb_l_vega_hotel_03