Image

foto chaloupka

Lázeňská cestovní s.r.o.

 

Holičky 48
379 01 Třeboň

info@lazenskacestovni.cz

 

Rádi Vám pomůžeme s vyřízením Vaší objednávky nebo řešením Vašeho problému.

Vzhledem k dlouholetým osobním kontaktům v lázních Luhačovice a podrobné znalosti prostředí luhačovických lázní a také díky tomu, že se věnujeme výhradně pobytům v Luhačovicích, Vám můžeme slíbit takový servis, který Vám nenabídne žádná jiná cestovní agentura nebo kancelář. Pokud si nechcete vybrat z nabídky běžných pobytů, kterou naleznete pod odkazem "Výběr pobytů", prosíme, napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo nás kontaktujte telefonicky.

Pro komplexní lázeňskou péči nebo příspěvkovou lázeňskou péči v Lázních Luhačovice a.s. volejte, prosíme, 577 682 111, 100.

Pro komplexní lázeňskou péči nebo příspěvkovou lázeňskou péči v Léčebných lázních Miramare volejte, prosíme, 577 659 112.

Pro komplexní lázeňskou péči nebo příspěvkovou lázeňskou péči v Lázních Niva volejte, prosíme, 577 131 326.

Zeptejte se

 1. 1
  Představte se nám prosím
 2. Pobyt
  Neplatný Vstup
 3. Jméno
  Prosím, vyplňte své jméno.
 4. Příjmení
  Prosím, vyplňte své příjmení.
 5. Telefon
  Prosím, vyplňte Vaše telefonní číslo.
 6. E-mail
  Prosím, vyplňte Váš e-mail.
 7. 2
  Dotaz
 8. Doplňující údaje
  Neplatný Vstup
 9. Potvrďte nám, že nejste robot.
  Neplatný Vstup
  Veškeré poskytnuté osobní údaje budou použity v souladu se směrnicí GDPR pouze k zajištění předmětu smlouvy, tj. objednání pobytu. Nebudou poskytnuty jiným osobám než jsou příslušné lázně nebo hotel a nebudou využívány k marketingovým účelům vyjma oprávněného zájmu správce (případné oslovení klienta). V žádném případě nebudou předávány jiným třetím osobám. Kontaktní údaje na správce dle směrnice GDPR najdete v zápatí hlavní stránky webu.
Luhačovice

Luhačovice

Luhačovice nabízejí svým návštěvníkům, mnoho možností, jak strávit volný čas. Přímo ve městě je mnoho historických staveb a kulturních památek.
Alexandria ****

Alexandria ****

Zažijte dokonalý odpočinek a relaxaci s kvalitními procedurami a komfortním ubytováním v luxusním lázeňském hotelu Alexandria ****.