Image

alexandria

V centru lázeňského města se nachází nový luxusní hotelový komplex ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotel s největším a nejmodernějším wellness centrem v Luhačovicích. Dvě propojené budovy - dva světy. Původní budova hotelu nezapírá svůj zrod ve třicátých letech minulého století. Atmosféru tohoto období nese i noblesní Francouzská restaurace a Noční klub, které neodmyslitelně patří k bohaté historii hotelu Alexandria.

ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotel Vás okouzlí svou krásou a moderním pojetím, aniž by ztratil původní lesk a slávu. Hlavní budova hotelu nabízí pokoje ve stylu třicátých let minulého století, které poskytují veškerý komfort a pohodlí. Pokoje moderní části hotelu jsou vyzdobeny replikami suvenýrů Alexandra Velikého, jehož jméno nová hotelová část nese. Pokoje jsou vybaveny TV/SAT, telefonem, bezplatným kabelovým připojením k internetu, sejfem a minibarem. Pokoje v hlavní budově hotelu a v posledním patře nové ubytovací části mají klimatizaci.

V restauraci pro hotelové hosty si vyberete z široké nabídky jídel i lehkých pokrmů. Potěší vaše chuťové buňky a zároveň prospějí vašemu zdraví. Výborné jídlo a příjemnou obsluhu si vychutnáte také ve stylové Francouzské restauraci. Některé speciality zdejší kuchyně číšníci dokončují či flambují přímo u stolu.

K hotelu Alexandria patří vyhlášený Night club s atmosférou 30. let minulého století. Komorní prostory klubu lze využít i jako separátní meeting room.

Nová, moderní hotelová část reprezentuje současnou generaci nejmodernějších evropských lázní. Najdete zde hned dvě podlaží velkoryse řešeného wellness centra ve stylu starořímských lázní. Nádhernému prostoru prvního podlaží vévodí bazén se dvěma zlatými světélkujícími slunci na dně, vodním zálivem, masážními tryskami po obvodu a dvěma protiproudy. Druhé podlaží je inspirováno starořeckým motivem labyrintu. Ocitnete se v prostředí rozličných vůní a barev, kde můžete vyzkoušet lázně různých teplot a přísad - parní lázeň, bylinkovou lázeň, solnou lázeň, laconium, odpočívat ve finské sauně či orientální parní lázni Rasul. Soukromí najdete v privátním wellness.

Hotelové fitness centrum je nejlépe vybaveným fitness centrem v Luhačovicích. Aktivní návštěvníci ocení nejmodernější posilovací stroje, běžecké trenažéry, ergometry a multifunkční kladkovou věž.

V luxusním wellness centru, do kterého mají hoteloví hosté zdarma volný vstup, najdete nerušený odpočinek stejně tak jako špetku skryté magie.

Tradiční lázeňské procedury (uhličité koupele v přírodní léčivé minerální vodě, hydromasážní a perličkové koupele, rašelinové obklady, léčebné masáže a drenáže), tělové zábaly, peelingy a beauty služby jsme zabalili do wellness balíčků pro péči o Vaše zdraví, krásu těla i obličeje. Krásu, opravdovost a dokonalost Vám přinesou luxusní SPA rituály Terraké, při kterých jsou všechny součásti ošetření s dokonalé harmonii. Více o procedurách.

 

Pobyty s dětmi

Hotelové služby jsou přístupné dětem starším 12 let, které mohou využívat služeb wellness centra pouze v doprovodu dospělé osoby. Na pobyty dětí od 12 let se nevztahují žádné slevy.

 

Parkování

Kryté městské parkoviště cca 100 m (za poplatek)

Fotogalerie z hotelu ALEXANDRIA**** Spa & Wellness

phoca_thumb_l_alexandria_001
phoca_thumb_l_alexandria_002
phoca_thumb_l_alexandria_003
phoca_thumb_l_alexandria_004
phoca_thumb_l_alexandria_005
phoca_thumb_l_alexandria_006
phoca_thumb_l_alexandria_007
phoca_thumb_l_alexandria_008
phoca_thumb_l_alexandria_009
phoca_thumb_l_alexandria_010
phoca_thumb_l_alexandria_011
phoca_thumb_l_alexandria_012
phoca_thumb_l_alexandria_013
phoca_thumb_l_alexandria_014
phoca_thumb_l_alexandria_015
phoca_thumb_l_alexandria_016
phoca_thumb_l_alexandria_017
phoca_thumb_l_alexandria_018
phoca_thumb_l_alexandria_019
phoca_thumb_l_alexandria_020
phoca_thumb_l_alexandria_021
phoca_thumb_l_alexandria_022
phoca_thumb_l_alexandria_023
phoca_thumb_l_alexandria_024
phoca_thumb_l_alexandria_025
phoca_thumb_l_alexandria_026
phoca_thumb_l_alexandria_027
phoca_thumb_l_alexandria_028
phoca_thumb_l_alexandria_029
phoca_thumb_l_alexandria_030
phoca_thumb_l_alexandria_031
phoca_thumb_l_alexandria_032
phoca_thumb_l_alexandria_033
phoca_thumb_l_alexandria_034
phoca_thumb_l_alexandria_035
phoca_thumb_l_alexandria_036
phoca_thumb_l_alexandria_037
phoca_thumb_l_alexandria_038
phoca_thumb_l_alexandria_039
phoca_thumb_l_alexandria_040
phoca_thumb_l_alexandria_041
phoca_thumb_l_alexandria_042
phoca_thumb_l_alexandria_043
phoca_thumb_l_alexandria_044
phoca_thumb_l_alexandria_045
phoca_thumb_l_alexandria_046
phoca_thumb_l_alexandria_047
phoca_thumb_l_alexandria_048
phoca_thumb_l_alexandria_049
phoca_thumb_l_alexandria_050
Luhačovice

Luhačovice

Luhačovice nabízejí svým návštěvníkům, mnoho možností, jak strávit volný čas. Přímo ve městě je mnoho historických staveb a kulturních památek.
Alexandria ****

Alexandria ****

Zažijte dokonalý odpočinek a relaxaci s kvalitními procedurami a komfortním ubytováním v luxusním lázeňském hotelu Alexandria ****.