Image
vila alpska ruze

Vila Alpská růže s krásným výhledem do parku se nachází přímo v klidném centru lázní, nedaleko kolonády a minerálních pramenů. Tato kulturní památka je charakteristickou ukázkou architektury tzv. alpského stylu, který určoval podobu luhačovických lázní ve druhé polovině 19. století. Na její kompletní rekonstrukci v roce 2007 finančně přispěl také Zlínský kraj v rámci Programu regenerace městských památkových rezervací a městských památkových zón a město Luhačovice.

Dnes poskytuje luxusní ubytování na úrovni čtyřhvězdičkového hotelu ve 2 dvoulůžkových apartmánech (samostatná ložnice a obývací prostor s možností přistýlky), 4 studiích pro 2 osoby (ložnice s kuchyňkou) a 2 studiích pro 4 osoby (dvě oddělené ložnice). Všechny apartmány i studia s možností připojení na internet jsou zařízena replikami dobového nábytku a vybavena malou kuchyňkou.

Vila Alpská růže s příjemnou atmosférou je vzdálena jen pár kroků od lázeňských zařízení, ve kterých jsou hostům poskytovány stravovací služby a lázeňské procedury. K potěše duše i těla může přispět také nedaleké Lázeňské divadlo či tenisové kurty.

Pobyty ve vile Alpská růže jsou možné i bez stravování. V kuchyňce je hostům k dispozici malý nápojový servis (instantní káva, porcovaný čaj, cukr, smetana do kávy, voda, džus).

Fotogalerie z Vily Alpská Růže ****

phoca_thumb_l_vila_alpska_ruze_001
phoca_thumb_l_vila_alpska_ruze_002
phoca_thumb_l_vila_alpska_ruze_003
phoca_thumb_l_vila_alpska_ruze_004
phoca_thumb_l_vila_alpska_ruze_005
phoca_thumb_l_vila_alpska_ruze_006
phoca_thumb_l_vila_alpska_ruze_007
phoca_thumb_l_vila_alpska_ruze_008
phoca_thumb_l_vila_alpska_ruze_009
phoca_thumb_l_vila_alpska_ruze_010
phoca_thumb_l_vila_alpska_ruze_011
Luhačovice

Luhačovice

Luhačovice nabízejí svým návštěvníkům, mnoho možností, jak strávit volný čas. Přímo ve městě je mnoho historických staveb a kulturních památek.
Alexandria ****

Alexandria ****

Zažijte dokonalý odpočinek a relaxaci s kvalitními procedurami a komfortním ubytováním v luxusním lázeňském hotelu Alexandria ****.